Pealeht

Kuidas me saame sind aidata?

Must post on loovagentuur ning meie südame asjaks on aidata oma klientidel jõuda soovitud sihtrühmale lähemale üle virtuaalse silla, milleks on video.

Pakume täislahendust, et saaksid täita oma eesmärke. Mida näidata, et su sõnum jõuaks õige sihtrühmani ning läheks neile ka korda.. Vastavalt sinu vajadustele, väljunditele ja platvormidele võib lahendus erineda drastiliselt.

Meie eesmärk on mõista sind ja sinu vajadusi. Mõista, kes on sinu sihtrühm, millist reaktsiooni sa temalt vajad ning mida tal on vaja kuulda/näha, et antud eesmärk ka täituks. Ning sinu klient mõistaks, et just sinul on lahendus tema probleemile.

Miks me seda teeme?

Meie eesmärk on lahendada maailma suhtlusprobleeme.

  • 52% professionaalsetest turundajatest leiavad, et video on kõige parema investeeringu tasuvusega turundusmeetod (WiseMerchant)
  • 88% turundajatest leiavad, et Video on kasulik investeering (Animoto)
  • 72% klientides eelistab teenuse või tootega tutvumiseks videot vaadata (hubspot)
  • 59% Klientidest tõdevad, et vaataks pigem videot, kui loeks teksti  (Wordstream)
  • Video vaatajatest saab 95% sisust aru, tekstil on sama näitaja 10%  (Insivia)
  • Videoga on edasi klikkimise tõenäosus 96% suurem, kui müügiteksti puhul  (Wordstream)  

Suured sõnad? Tõepoolest. Kuid me usume siiralt, et hea sisu ja videoga suudame kommunikatsiooni kõigi jaoks paremaks teha.

Must Post Meedia asutajad on oma senises karjääris võidelnud lugematute väljakutsetega, mida lahenenuks eos parema suhtlusega.  Me oleme sellest õppinud ja saame nüüd neid oskusi jagada.

Mis on Must Post?

Must Post on videoproduktsioonile keskendunud loovagentuur.
Keskendume hariva sisu loomisele, millel on pikaajaline väärtus.
Lisaks aitame kontseptsioonide, teksti ja fotosisu loomisel ja selgitame, millises keskkonnas ja kuidas on kõige efektiivsem sinu sõnumit levitada.

Mida Must Post teeb

Saame sind aidata mitmel viisil, näiteks automatiseerida sinu müüki interaktiivse, toetava sisuga. Andes värbajale tööriistu, millega tutvustada sinu lahedat töökeskkonda ja inimesi.

Must Post aitab sind kogu protsessi vältel. Aitame sul luua suunatud sisu just sinu sihtrühmale. Vajadusel oleme abiks sihtrühma välja selgitamisel. Saame sind õpetada ka sisu erinevatel platvormidel tulemuslikult kasutama.

Sinu sihtrühm ei ole suure tõenäosusega suvaline inimene teleka ees. Sinu sihtrühma moodustavad konkreetsete huvide, vajaduste ja probleemidega inimesed. Nendele on sul olemas lahendus.

Meie rahulolevad kliendid